ISBRE

"Isbre" tulkojumā no norvēģu valodas nozīme "ledājs". Ūdens avots "Isbre Spring" atrodas Norvēģijā, netālu no Hardangerjøkulen ledāja Hardanger fjorda 100-ās jūdzes beigās, netālu no nacionālā parka Hallingskarveta. Tiek uzskatīts, ka ledājam Hardangerjøkulen ir 5000 gadu. Tas ir viens no vecākajiem un tīrākajiem ūdens avotiem pasaulē. Hardanger ir pazīstams kā viens no Zemes reģioniem, ar visskaistāko dabu: fjordi, kalni, ledāji, daudzi strauti un ūdenskritumi. 

Isbre ūdens nepārspējamā kvalitāte sākas ar ledājam raksturīgiem procesiem. Ūdens veidojas pateicoties ledāja kušanai, lietus, un kūstošā sniega iedarbībai. Ūdens "ceļojums" sākas neapdzīvotā kalna virsotnē. Kušanas ūdenim ir atšķirīga no parastā ūdens struktūra un tam ir specifiskas īpašības.

Minerālsāļu koncentrācija ūdenī Isbre ir neticami zema, tas nozīmē to ka, lietojot šo ūdeni, jūs saņemat veselīgāko un vistīrāko ūdeni, kādu tikai ir iespējams atrast. Luksus ledāja ūdenim no avota "Isbre Spring" ir unikāla kvalitāte. Šis ūdens ir saņēmis reģistrācijas apliecību par preču zīmes reģistrāciju ASV un ES kā " The World’s Best Drinking Water " ® ("Labākais dzeramais ūdens pasaulē"). (Skatīt sertifikātus)

Ledāja kušanas ūdens Isbre saglabāja un uzkrāja dabas spēku. Tas kalpo kā dabisks enerģijas avots, kas dod cilvēkam atbalstu un palīdz pretoties dažādām slimībām, palīdz piesātināt cilvēka organismu ar spēku un enerģiju. Tīra ledāja kušanas ūdens lietošana veicina attīrīšanās reakciju katrā organisma šūnā un samazina toksīnu daudzumu cilvēka organismā.

Ūdens Isbre ražošanā nav nepieciešamības izmantot ūdens attīrīšanas metodes, ūdens ir tīrs pats no sevis. Ledāju kušanas ūdens Isbre ir piemērots lietošanai ikdienā cilvēkiem bez vecuma ierobežojuma. Isbre ir ledāja kušanas ūdens ar ļoti mazu minerālsāļu saturu un ir derīgs izmantošanai diētās ar samazinātu nātrija saturu. 

Norvēģijas ūdens Isbre - vienkārši ledājs pudelē!

Minerālsāļu saturs ledāju kušanas ūdenī Isbre: 

Katjoni
(mg/L)Anjoni
(mg/L)
Ca2+
0,72SO42-
0,07
Mg2+
0,12Cl-
< 0,37
K+
0,21
F-
0,02
Na+
0,73

Kopējā mineralizācija 4 mg/l. pH 6,6-7,0.

Ledāja kušanas ūdens "Isbre" tiek pildīts pudelēs ērtā un praktiskā iepakojumā, pudelēs apjoms no 0,33 līdz 1 litram. 


0
 .